Blog

Paczki bożonarodzeniowe

Paczki bożonarodzeniowe dla pracowników. Co powinno się w nich znaleźć?

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, ale i zadumy oraz docenienia tego, co nas w życiu otacza. Również w firmach i przedsiębiorstwach tradycyjna wspólnego obchodzenia Wigilii wciąż jest doceniana i praktykowana. To dobry moment na podziękowanie za pracę i zaangażowanie. Jednym z miłych gestów wobec naszych pracowników może być oferowanie im kosza lub paczki bożonarodzeniowej.

Czytaj więcej...

Boże Narodzenie w czasach pandemii - pamiętaj, że paczki dla pracowników to miły gest!

Pandemia koronawirusa pod wieloma względami zmieniła codzienne życie. Na wielu osobach wymusiła konieczność pracy z domu, ograniczyła wstęp do niektórych miejsc i wprowadziła wiele niepokoju o przyszłość – tak pod kątem zdrowotnym, jak i pod kątem ekonomicznym. Czasy epidemii zmieniły jednak nie tylko sposób przeżywania codzienności, ale także sposób przeżywania czasu świątecznego. Wiele osób podczas tegorocznych świąt wielkanocnych nie miało okazji widzieć się ze swoją rodziną, zwłaszcza tą dalszą. Zaś zaraz przed dniem Wszystkich Świętych zostały zamknięte cmentarze, co uniemożliwiło odwiedzenie grobów bliskich.

Czytaj więcej...

blog wpis

Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Czytaj więcej...

Lokalizacja

 

ZPUH Barbara Owczarska
ul. Jasna 9
05-240 Tłuszcz


Biuro i Magazyn Dystrybucyjny
Konary 4 koło Tłuszcza


Tel.
    +48 660-780-412  
    +48 660-780-413

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.