Blog

kosz prezentowy

Kosz prezentowy to świetny sposób na zbudowanie świątecznej atmosfery w firmie

Sprawne działanie firmy zależy przede wszystkim od tego, czy jej pracownicy stanowią dobrze dobraną, zgraną załogę. Podstawowym czynnikiem, który motywuje do działania jest bowiem świadomość, że pracodawca dba o swoich podwładnych, docenia ich wysiłki i nagradza na różne sposoby. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, pamiętaj, że szczególne znaczenie ma świąteczny, magiczny czas, w którym warto skorzystać z prezentów i dodatkowych benefitów. Jednym z nich są starannie skomponowane kosze prezentowe, złożone z wysokiej jakości upominków. Dlaczego mogą one mieć pozytywny wpływ na atmosferę w firmie? I gdzie szukać kompozycji wysokiej jakości? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule. 

Czytaj więcej...

Paczki bożonarodzeniowe

Paczki bożonarodzeniowe dla uczniów - pokażmy dzieciom magię świąt

Większość z nas przyzna, że każdy dzień mija bardzo szybko i jest wypełniony mnóstwem zadań. Pojedyncze dni przeradzają się w miesiące, a te tworzą kolejne lata naszego życia. Codzienność sprawia, że często przestajemy być uważni i zapominamy o tym, co naprawdę się liczy. Właśnie dlatego tak duże znaczenie mają różnego rodzaju święta. To one pozwalają nam się odprężyć, spędzić czas z bliskimi i zastanowić nad swoimi celami. Jednym z takich świąt jest Boże Narodzenie. Jak pokazać dzieciom, np. w wieku szkolnym, że święto to ma w sobie prawdziwą magię? I jak mogą w tym pomóc specjalnie przygotowane paczki? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule. 

Czytaj więcej...

dziecko z prezentami

Dzieci kochają mikołajkowe gadżety. Znajdziesz je w naszych paczkach

Mikołajki to jeden z dni w roku, które najmłodsi kochają najbardziej. Właśnie wtedy do ich domów przybywa Święty Mikołaj i wręcza im upominki. Tradycja ofiarowania prezentów jest na tyle lubiana, że szkoły czy firmy również tworzą zestawy upominkowe dla dzieci. Można w nich znaleźć wiele smakołyków czy zabawki. Oprócz tego najmłodsi lubią dostawać mikołajkowe gadżety. Co może się znaleźć w takiej paczce?

Czytaj więcej...

dziewczynka z batonikiem

Zdrowe przekąski w paczce mikołajkowej dla dziecka? Tak, to możliwe!

Mikołajkowe paczki, jako prezent dla pracownika czy podarunek w przedszkolu lub szkole są miłym gestem w okresie przedświątecznym, którego co roku niecierpliwie wyczekują najmłodsi. Tradycyjnie są one wypełnione różnego rodzaju słodyczami, zabawkami i grami. Przy rosnącej jednak świadomości rodziców i chęci wzbogacenia diety dziecka o zdrowe, pożywne produkty coraz więcej osób decyduje się na zastąpienie bogatych w cukry proste łakoci, zdrowymi przekąskami. Takie paczki świąteczne mogą być równie barwne i różnorodne, jak ich niezdrowe poprzedniczki i dawać dzieciom taką samą radość! 

Czytaj więcej...

dziewczynka w przedszkolu

Mikołajki w przedszkolu. Jak powinna wyglądać idealna paczka dla dziecka?

Prezent na mikołajki dla dzieci nie musi być kosztowny. Może być nawet małym drobiazgiem, dzieci cieszą się z każdego prezentu, nie zapominając o dołączeniu czegoś słodkiego.

Czytaj więcej...

mikołajki w szkole

Mikołajki w szkole podstawowej. Co podarować dzieciom?

W szkole podstawowej mikołajki to szczególny dzień, który sprawia, że wszystkie dzieci oraz wychowawcy klas integrują się, obdarowując się nawzajem drobnymi upominkami. Jednak wybór odpowiednich prezentów, które przypadną dzieciom do gustu, stanowi nie lada wyzwanie dla wychowawcy i rodziców. W powyższym artykule podpowiadamy jaki prezent wybrać dla dziecka na mikołajki klasowe, aby wywołać na jego twarzy szczery uśmiech.

Czytaj więcej...

Paczki bożonarodzeniowe

Paczki bożonarodzeniowe dla pracowników. Co powinno się w nich znaleźć?

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, ale i zadumy oraz docenienia tego, co nas w życiu otacza. Również w firmach i przedsiębiorstwach tradycyjna wspólnego obchodzenia Wigilii wciąż jest doceniana i praktykowana. To dobry moment na podziękowanie za pracę i zaangażowanie. Jednym z miłych gestów wobec naszych pracowników może być oferowanie im kosza lub paczki bożonarodzeniowej.

Czytaj więcej...

kosz prezentowy

Boże Narodzenie w czasach pandemii - pamiętaj, że paczki dla pracowników to miły gest!

Pandemia koronawirusa pod wieloma względami zmieniła codzienne życie. Na wielu osobach wymusiła konieczność pracy z domu, ograniczyła wstęp do niektórych miejsc i wprowadziła wiele niepokoju o przyszłość – tak pod kątem zdrowotnym, jak i pod kątem ekonomicznym. Czasy epidemii zmieniły jednak nie tylko sposób przeżywania codzienności, ale także sposób przeżywania czasu świątecznego. Wiele osób podczas tegorocznych świąt wielkanocnych nie miało okazji widzieć się ze swoją rodziną, zwłaszcza tą dalszą. Zaś zaraz przed dniem Wszystkich Świętych zostały zamknięte cmentarze, co uniemożliwiło odwiedzenie grobów bliskich.

Czytaj więcej...

Lokalizacja

 

ZPUH Barbara Owczarska
ul. Jasna 9
05-240 Tłuszcz


Biuro i Magazyn Dystrybucyjny
Konary 4 koło Tłuszcza


Tel.
    +48 660-780-412  
    +48 660-780-413

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.