Dzieci kochają mikołajkowe gadżety. Znajdziesz je w naszych paczkach

Mikołajki to jeden z dni w roku, które najmłodsi kochają najbardziej. Właśnie wtedy do ich domów przybywa Święty Mikołaj i wręcza im upominki. Tradycja ofiarowania prezentów jest na tyle lubiana, że szkoły czy firmy również tworzą zestawy upominkowe dla dzieci. Można w nich znaleźć wiele smakołyków czy zabawki. Oprócz tego najmłodsi lubią dostawać mikołajkowe gadżety. Co może się znaleźć w takiej paczce?

Jakie mikołajkowe gadżety dzieci kochają najbardziej? 

Dzieci uwielbiają dostawać zestawy upominkowe na różne okazje. Aby paczki były ciekawsze, warto umieścić w nich gadżety, które nawiązują do danego święta. Jeżeli chodzi o Mikołajki, to warto podarować maluchom na przykład czapki mikołajowe czy laski. Taki upominek sprawi, że najmłodsi będą się dobrze bawić, na przykład z kolegami w szkole.

Ciekawym podarunkiem są też opaski, do których są przyczepione rogi renifera. Ostatnio coraz bardziej na popularności zyskują kolorowe skarpetki. Dobrym pomysłem na upominek, który może się znaleźć w mikołajkowej paczce dla dzieci, są skarpetki ze śmiesznym, świątecznym nadrukiem. Taki prezent sprawia wiele radości, a do tego jest praktyczny.

prezenty mikołajkowe

 

Co jeszcze powinno się znaleźć w mikołajkowej paczce?

Śmieszne mikołajkowe gadżety to nieodłączny element każdego upominku dla dzieci przygotowywanego na to grudniowe święto. Jednak rodzice, nauczyciele czy firmy starają się, aby prezenty były również praktyczne. W mikołajkowej paczce nie może zabraknąć smakołyków, które dzieci uwielbiają. Oprócz słodyczy warto zdecydować się też na zdrowe przekąski. Mogą to być na przykład suszone owoce czy bakalie. Najmłodsi z pewnością ucieszą się też z musów owocowych w tubkach czy płatków.

Osoby, które przygotowują paczki dla dzieci, często decydują się również na umieszczenie w nich zabawek. Należy je dobrać do wieku maluchów. Organizując Mikołajki w przedszkolu, warto zdecydować się na przykład na maskotki. Jeżeli natomiast dzieci są starsze, to lepszym wyborem będą gry planszowe czy książki. Wszystko zależy od budżetu i oczekiwań, jednak wystarczy kilka smakołyków i gadżetów, aby stworzyć paczki dla dzieci, które wywołają mnóstwo uśmiechu na ich twarzy.

Lokalizacja

 

ZPUH Barbara Owczarska
ul. Jasna 9
05-240 Tłuszcz


Biuro i Magazyn Dystrybucyjny
Konary 4 koło Tłuszcza


Tel.
    +48 660-780-412  
    +48 660-780-413

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.