Kosz prezentowy to świetny sposób na zbudowanie świątecznej atmosfery w firmie

Sprawne działanie firmy zależy przede wszystkim od tego, czy jej pracownicy stanowią dobrze dobraną, zgraną załogę. Podstawowym czynnikiem, który motywuje do działania jest bowiem świadomość, że pracodawca dba o swoich podwładnych, docenia ich wysiłki i nagradza na różne sposoby. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, pamiętaj, że szczególne znaczenie ma świąteczny, magiczny czas, w którym warto skorzystać z prezentów i dodatkowych benefitów. Jednym z nich są starannie skomponowane kosze prezentowe, złożone z wysokiej jakości upominków. Dlaczego mogą one mieć pozytywny wpływ na atmosferę w firmie? I gdzie szukać kompozycji wysokiej jakości? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule. 

Świąteczna atmosfera w firmie - jak o nią zadbać?

Świąteczna atmosfera jest tym, na co czekamy i do czego tęsknimy przez cały rok. Co ważne, powinna ona zapanować nie tylko w rodzinie, ale także wśród współpracowników. To w miejscu pracy spędzamy przecież dużą część dnia i to tutaj wykorzystujemy większość naszej energii.

 

kosz prezentowy

Jeśli więc jesteś pracodawcą i chcesz zadbać o swoich pracowników, świetnym sposobem będzie zaplanowanie różnego rodzaju niespodzianek. Zarówno drobne upominki, jak i rozbudowane prezenty sprawią, że każdy poczuje się doceniony i zrozumie magiczną atmosferę zbliżających się świąt. Rodzaj benefitów zależy przede wszystkim od typu prowadzonej działalności, zaplanowanego budżetu, a także charakterystyki danej grupy pracowników. 

Jakie prezenty warto wykorzystać? Niektóre opcje to bony podarunkowe lub bonusy na platformie benefitowej. Wiele osób przekonało się jednak, że sposobem na oryginalny, ale jednocześnie zachwycający prezent są kosze upominkowe. Starannie dobrany kosz bożonarodzeniowy buduje atmosferę przyjaźni i poprawia relację między pracownikami - nie tylko od święta, ale przez cały rok. Jest też formą docenienia i sympatii, która ma ogromne znaczenie dla zadowolenia pracowników.

Kosze bożonarodzeniowe - nasza oferta

Jeśli chcesz skorzystać z zalet, jakie dają kosze prezentowe, sprawdź naszą ofertę. Kompozycje tworzone przez naszą firmę to zestawienie wysokiej jakości produktów, które są dobierane w zależności od potrzeb Twoich pracowników. Przykładowe propozycje to m.in. pyszne batoniki, domowe konfitury, czy prawdziwe włoskie wino.

Warto podkreślić, że każde zamówienie jest ustalane indywidualnie. Dzięki dwudziestopięcioletniemu doświadczeniu wiemy bowiem, że zadowolenie jest wynikiem wielu, często nawet bardzo drobnych szczegółów. Z myślą o tym, tworzymy kosze prezentowe, które zachwycają swoją jakością, smakiem i estetyką. Zajmujemy się również przygotowaniem specjalnych paczek bożonarodzeniowych dla dzieci, które oprócz słodyczy mogą zawierać także zabawkę pluszową, grę lub inne gadżety. 

Lokalizacja

 

ZPUH Barbara Owczarska
ul. Jasna 9
05-240 Tłuszcz


Biuro i Magazyn Dystrybucyjny
Konary 4 koło Tłuszcza


Tel.
    +48 660-780-412  
    +48 660-780-413

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.