Mikołajki w przedszkolu. Jak powinna wyglądać idealna paczka dla dziecka?

Prezent na mikołajki dla dzieci nie musi być kosztowny. Może być nawet małym drobiazgiem, dzieci cieszą się z każdego prezentu, nie zapominając o dołączeniu czegoś słodkiego.

Mikołajki w przedszkolu

Święty Mikołaj to najbardziej wyczekiwany przez dzieci gość. Niektóre dzieci obawiają się, są wystraszone, inne czekają z niecierpliwością. Jednak każdemu maluchowi kojarzy się z workiem prezentów. Mikołajki w przedszkolu to dzień pełen radości, uśmiechu, zadowolenia i oczekiwania na prezent mikołajkowy. Chętnie z nim rozmawiają, śpiewają piosenki, recytują wiersze. Bardzo chętnie zapraszają go do wspólnej zabawy. Wspólny poczęstunek, który często dzieci przygotowują samodzielnie, sprawia im ogromna radość. Na koniec jest zawsze pamiątkowe zdjęcie, które w każdej chwili przypomni o tym wspaniałym dniu. Po czym dzieci zachęcają, żeby Mikołaj nie zapomniał o nich za rok. Starają się tak umilić mu ten dzień, żeby wyszedł od nich zadowolony i pamiętał, że one zawsze na niego czekają i będą grzeczne przez kolejny rok.  Mikołajki w przedszkolu wprowadzają w świąteczny nastrój zbliżających się świat Bożego Narodzenia.

prezenty-w-przedszkolu

Prezent na Mikołajki

Prezenty na Mikołajki nie muszą być kosztowne. Powinny jednak być uniwersalne dla chłopca i dziewczynki, jeśli okaże się, że nie mamy wpływu, do którego dziecka w przedszkolu trafi. Bardzo często są to pluszowe zabawki, czasami można kupić całkiem fajną zabawkę interaktywną w przystępnej cenie. Ciekawym rozwiązaniem są gry planszowe, w które dzieci uwielbiają wciągnąć dorosłych, a przy tym spędzić razem świetnie czas. Ostatnimi czasy pojawił się szeroki wybór klocków, którymi może bawić się każde dziecko. Bardzo często zdarza się, że sklepy same kompletują już gotowe paczki, w których znajduje się zabawką i trochę słodyczy. Firma Owczarska to hurtownia spożywcza, która przed świętami przygotowuje zestawy prezentowe, składające się z najwyższej jakości produktów.  Łakocie są zawsze mile widziane dla dzieci, one rozkoszują się w ten dzień i potrafią zjeść ogrom słodkości.

Lokalizacja

 

ZPUH Barbara Owczarska
ul. Jasna 9
05-240 Tłuszcz


Biuro i Magazyn Dystrybucyjny
Konary 4 koło Tłuszcza


Tel.
    +48 660-780-412  
    +48 660-780-413

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.