Paczki bożonarodzeniowe dla pracowników. Co powinno się w nich znaleźć?

Paczki bożonarodzenioweŚwięta Bożego Narodzenia to czas radości, ale i zadumy oraz docenienia tego, co nas w życiu otacza. Również w firmach i przedsiębiorstwach tradycyjna wspólnego obchodzenia Wigilii wciąż jest doceniana i praktykowana. To dobry moment na podziękowanie za pracę i zaangażowanie. Jednym z miłych gestów wobec naszych pracowników może być oferowanie im kosza lub paczki bożonarodzeniowej.

Tradycja wręczania prezentów pracownikom to miły gest, który dodatkowo pozwoli docenić ich zaangażowanie w powierzone obowiązki. Nie musi to być nic drogiego, a paczka bożonarodzeniowa złożona z pysznych smakołyków z pewnością zadowoli każdego. Dzisiaj możemy skorzystać z pomocy pracowników hurtowni spożywczych, gdzie znajdziemy gotowe kosze lub paczki, ale gdzie sami możemy zdecydować, co się w takiej paczce znajdzie. A co powinno?

Słodkości dla dużych i małych

Zawartość paczki bożonarodzeniowej w dużej mierze zależy od budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na jej wypełnienie oraz wielkości firmy, a co za tym idzie ilości pracowników, których chcemy obdarować. Duże firmy, które mają setki pracowników, mogą zainwestować w mniejsze kosze dla nich lub ewentualnie wybrać tylko kosze dla ich dzieci. To sposób na ograniczenie kosztów, ale wciąż odwdzięczamy się za ich pracę. Kosze prezentowe dla dzieci złożone są z różnego rodzaju czekolad, cukierków, wafelków, batoników, pierniczków, żelek i draży. Pakowane są w ozdobne torebki z folii, folie z nadrukiem świątecznym, worki jutowe, torby ekologiczne lub pudła kartonowe. Średnie i małe firmy decydują się na kosze świąteczne, których zawartość zależy również od profilu firmy. Jednak nawet w paczkach dla dorosłych warto umieścić coś słodkiego. Dobrze, jeśli wybrane produkty są z wyższej półki, czyli możemy wybrać zestaw czekoladek belgijskich, czekolady gorzkie z dodatkami, owoce w czekoladzie, nugat z dodatkami, pralinki z likierem, czekolady z oryginalnymi nadzieniami lub przyprawami. To miły akcent silnie kojarzący się ze świętami. Zwłaszcza jeśli do ich wręczenia wybierzemy opakowanie w świąteczne wzory.

Alkohol i coś specjalnego

Poza słodkościami w formie czekolad i pralinek warto dołożyć produkty wytwarzane na bazie naturalnych składników od lokalnych producentów. Hitem są domowe konfitury np. z czarnej porzeczki czy gruszki z limonką i pieprzem. Dla miłośników kakaowych produktów znajdzie się krem czekoladowy do smarowania lub kakaowa chałwa. A dla fanów zdrowego odżywiania miody wielokwiatowe z mazurskich pasiek lub z dodatkami np. miód akacjowy z poziomkami. Dla niezdecydowanych polecane są zestawy kilku różnych rodzajów miodów do spróbowania. Ciekawym dodatkiem są również wysokiej jakości herbaty i kawy. Zielone kule formowane z liści herbaty i płatków kwiatów, herbata czarna z przyprawami korzennymi i suszonymi owocami, czy wysokogatunkowa mielona kawa uświetnią każde przyjęcie wigilijne. Jeśli chcemy dodać alkohol do takiej paczki, również możemy wybrać ciekawe opcje spośród czerwonych lub białych win, likierów smakowych jak Baileys, pitnych miodów w eleganckich kamionkowych butelkach czy wódek.

Lokalizacja

 

ZPUH Barbara Owczarska
ul. Jasna 9
05-240 Tłuszcz


Biuro i Magazyn Dystrybucyjny
Konary 4 koło Tłuszcza


Tel.
    +48 660-780-412  
    +48 660-780-413

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.