Boże Narodzenie w czasach pandemii - pamiętaj, że paczki dla pracowników to miły gest!

kosz prezentowyPandemia koronawirusa pod wieloma względami zmieniła codzienne życie. Na wielu osobach wymusiła konieczność pracy z domu, ograniczyła wstęp do niektórych miejsc i wprowadziła wiele niepokoju o przyszłość – tak pod kątem zdrowotnym, jak i pod kątem ekonomicznym. Czasy epidemii zmieniły jednak nie tylko sposób przeżywania codzienności, ale także sposób przeżywania czasu świątecznego. Wiele osób podczas tegorocznych świąt wielkanocnych nie miało okazji widzieć się ze swoją rodziną, zwłaszcza tą dalszą. Zaś zaraz przed dniem Wszystkich Świętych zostały zamknięte cmentarze, co uniemożliwiło odwiedzenie grobów bliskich.

Jak będą wyglądały święta Bożego Narodzenia w dobie pandemii? Na razie trudno to przewidzieć. Wszystko zależy od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja związana z koronawirusem i czy nadal będą obowiązywały wprowadzone obostrzenia. Okoliczności mogą się albo polepszyć, albo pogorszyć. Nieprzewidywalny charakter pandemii uniemożliwia snucie daleko idących prognoz.

Dlaczego warto podarować pracownikom paczki z okazji Bożego Narodzenia?

Niezależnie jednak od tego, jak dokładnie będą wyglądały święta Bożego Narodzenia w 2020 roku, warto zadbać o to, by nie zabrakło podczas nich wyjątkowej atmosfery. Dobrze jest o tym pamiętać nie tylko w gronie rodziny, ale także w środowisku pracy. Jeśli chodzi o to ostatnie, być może wydarzy się tak, iż sytuacja związana z pandemią koronawirusa uniemożliwi organizowanie imprez takich jak Wigilie pracownicze. Taka ewentualność nie wyklucza jednak możliwości wykonania w stronę pracowników miłych gestów z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Metodą na alternatywne niż Wigilia uczczenie świąt w gronie pracowników są paczki prezentowe. Przy obecnej sytuacji jest to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie niż urządzanie spotkań. Zawarte w paczce artykuły (w szczególności wyjątkowe produkty spożywcze) na pewno się nie zmarnują i przysłużą się każdej obdarowanej osobie.

Lokalizacja

 

ZPUH Barbara Owczarska
ul. Jasna 9
05-240 Tłuszcz


Biuro i Magazyn Dystrybucyjny
Konary 4 koło Tłuszcza


Tel.
    +48 660-780-412  
    +48 660-780-413

E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.