O nas

Szanowni Państwo,
jesteśmy firmą rodzinną, od ponad 20 lat zajmujemy się dystrybucją słodyczy na Mazowszu. W okresie Świąt Bożego Narodzenia zajmujemy się przygotowywaniem paczek świątecznych dla dzieci.Oferta dla każdego klienta ustalana jest indywidualnie w oparciu o budżet , przeznaczenie paczek. Staramy się komponować paczki z różnorodnych słodyczy mniej lub bardziej dostępnych na rynku.Często dopełniamy paczki zabawkami pluszowymi lub gadżetami bożonarodzeniowymi.Paczki pakujemy w kolorowe, świąteczne worki atłasowe, w kartony lub torby reklamowe (bezpłatne).
    Przygotowujemy również eleganckie prezenty biznesowe. Ich skład ustalamy również indywidualnie, staramy się aby były oryginalnie zapakowane i zawierały niespotykane produkty : słodycze, przekąski, alkohole i przetwory owocowe.
    Wszystkie  prezenty wykonujemy z najwyższą starannością, chcemy aby dotarły do naszych klientów w stanie nienaruszonym ,dlatego staramy się dowozić je w miarę możliwości  własnym transportem.
    Zamówienia realizujemy do dwóch tygodni od daty złożenia zamówienia. W przypadku niedostępności zamówionego produktu zastępujemy go , w porozumieniu z Państwem , na inny o podobnych walorach smakowych.
    Zapewniamy towary z możliwie najdłużymi terminami przydatnosci do spożycia , w konkurencyjnych cenach.
    Nasza oferta skierowana jest do klientów instytucjonalnych i firm, nie realizujemy zamówień detalicznych.
    Prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego .