Szanowni Państwo,


Od wielu lat zajmujemy się przygotowywaniem paczek świątecznych dla dzieci. Możemy śmiało powiedzieć, że o gustach dzieci wiemy wszystko – prezenty dla nich komponujemy od początku naszej działalności. Również gusta dorosłych nie są nam obce. Zestawy paczek żywnościowych i koszy są doceniane przez stale rosnącą grupę klientów.

- Spakowane prezenty wraz z dokumentem sprzedaży dostarczamy bezpłatnie własnym transportem w ustalonym terminie i miejscu.
- Rozsyłamy również paczki na terenie kraju firmą kurierską.
- Nie pobieramy opłat za pakowanie paczek, transport własny.
- Realizujemy zamówienia do dwóch tygodni od daty złożenia zamówienia.
- W przypadku braku dostępności zamówionego produktu zastępujemy go, w porozumieniu z Państwem, na inny o podobnej charakterystyce.
- Zapewniamy towary świeże z możliwie najdłuższymi terminami do spożycia,w konkurencyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby ich jakość była najwyższa.
- Każdy prezent wykonany jest z najwyższą starannością i z myślą o zadowoleniu osoby do której dotrze.
- Dajemy Państwu możliwość swobodnego komponowania zawartości prezentów i ich opakowania, ale również służymy fachową radą i pomocą.
- Przygotowaliśmy nasze propozycje, które mogą pomóc w dokonaniu wyboru.
- Zastrzegamy prawo zmiany lub modyfikacji ozdób.
- Bardzo prosimy o potwierdzenie dostępności wybranych produktów przed złożeniem zamówienia.

Wszystkie pytania dotyczące indywidualnych ustaleń prosimy kierować do Katarzyny Lach tel. 660-780-412 i Mariusza Wawryło tel. 660-460-285 lub prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

Wszystkie pytania dotyczące indywidualnych ustaleń prosimy kierować do Katarzyny Lach tel. 660-780-412 i Mariusza Wawryło tel. 660-460-285 lub prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.


 

Kosze prezentowe

 

Boże Narodzenie 2015

Podane ceny są cenami brutto